Přednášky pro SŠ

Odborníci z Přírodovědecké fakulty JU nabízejí prezenční i online přednášky pro střední školy. Nabízená témata rozšiřují informace z výuky či přinášejí detailnější zpracování konkrétních témat a vědeckých objevů.


Pořádání přednášek na středních školách má na PřF JU již dlouholetou tradici. V minulých letech odpřednášeli naši pedagogové a doktorandští studenti několik set přenášek po celé ČR. Přednášky trvají 1,5 hodiny a jsou určeny pro studenty ve věku 16-19 let (obojí lze domluvit i jinak).

Vzhledem k epidemiologické situaci v ČR naše fakulta nabízí tyto přednášky prezenčně, ale i ONLINE.

Datum přednášky je na dohodě mezi Vaší školou a přednášejícím. Veškeré náklady spojené s přednáškou hradí PřF JU.

Jak objednat přednášku

V případě, že Vás v naší nabídce některá z přednášek zaujala, není nic jednoduššího než si ji objednat. Kontaktní email pro objednávky je: horakk01@prf.jcu.cz.

Můžete si objednat i více přednášek, ale vzhledem k rostoucímu zájmu preferujeme maximálně 4 přednášky za školní rok. V objednávce nám napište, které termíny by se Vám nejlépe hodily (datum, čas) a jak moc jste flexibilní, tedy například které dny v týdnu pro Vás připadají v úvahu. Pokusíme se Vám vyjít vstříc s přihlédnutím k aktuálním časovým možnostem jednotlivých přednášejících. Přednášky objednávejte v dostatečném časovém předstihu. Po obdržení Vaší objednávky Vám přijde potvrzující email.

Detailní nabídka přednášek ke stažení: ZDE