Již proběhlo

 • Tiskneme štíty pro medicínskou biologii

  Tiskneme štíty pro medicínskou biologii

  Laboratoře Katedry medicínské biologie na PřF JU získaly oficiální povolení pro testování přítomnosti viru SARS-CoV-2 a na Katedry informatiky tiskneme ochranné štíty.

 • Mezinárodní konference ACIT´2019

  Mezinárodní konference ACIT´2019

  Ve dnech 5. až 7. června 2019 proběhla na naší fakultě mezinárodní konference: 9th International Conference on Advanced Computer Information Technologies – zkráceně ACIT’2019.

 • Smart Grid - Summer School 2019

  Smart Grid - Summer School 2019

  V rámci projektu Smart Grid - CHYTRÉ SÍTĚ VE VENKOVSKÝCH OBLASTECH A MSP, Č. 144 (*) se uskutečnila ve dnech 3. - 4. 6. 2019 na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích akce s názvem Summer School 2019 "Smart Grid: Systems and Technologies".

 • Tisková konference - PhotoStruk

  Tisková konference - PhotoStruk

  Dne 4. června 2019 se v rámci projektu PhotoStruk (*) uskutečnila tisková konference, při které byly představeny výsledky projektu, v rámci kterého jihočeští a bavorští vědci společně virtuálně přibližují zaniklé lokality Šumavy.

  Další příspěvky

  Aktuality

  O Katedře informatiky

  Katedra informatiky vznikla v roce 2021 transformací Ústavu aplikované informatiky PřF, který byl založen z rozhodnutí akademického senátu PřF JU k 1.1.2009. V oblasti vědecké činnosti se naši akademičtí pracovníci věnují zejména: bezpečnosti, simulacím, multimédiím, dlouhodobé archivaci elektronických dat, bezdrátovým senzorickým sítím, systémové integraci a dalším oblastem souvisejícím s aplikací informatiky.

  Visual Paradigm offers University of South Bohemia Faculty of Science VP-UML for educational use through the VP Academic Partner Program
  Cisco 
  UAVA