Zintegruj se 2021

Vyrovnávací kurz matematiky pro studenty prvního ročníku bakalářského studia PřF JU.


Pokud začínáte studovat obor, který má ve studijním plánu předměty jako Matematická analýza I nebo Matematika, je to příležitost právě pro vás. 
Snahou kurzu je minimalizovat počáteční rozdíly ve znalostech absolventů různých typů středních škol (gymnázia, SOŠ, SPŠ apod.). 
Vycházíme ze zkušenosti, že ne všechna témata bývají na školách dostatečně probrána a je náročné je při studiu dohánět. 

Kurz bude probíhat od 20.-23. 9. 2021 v budovách Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity. (Přesnější informace a instrukce k platbě budou přihlášeným rozeslány e-mailem na začátku září.)

Cena kurzu je 300 Kč. 

Přihlaste se ZDE do 10.09. 2021! (Čím dříve se přihlásíte, tím snáz se nám budou synchronizovat i ostatní aktivity, které Vás v září čekají)

Výuku povedou studenti učitelství (Anežka, Lucka, Kuba a Honza), kteří sami prošli tím, co čeká vás během studia. Kurz bude probíhat pod odborným dohledem doc. Jany Kalové, která vyučuje matematickou analýzu a jiné předměty Ústavu matematiky.
Kurz probíhá blokově - ve čtyřech dopoledních a třech odpoledních blocích se bude postupně věnovat problematickým tématům (rovnice, nerovnice, funkce, analytická geometrie, goniometrie). 

Plán výuky ke stažení

V ceně kurzu není zahrnuta strava ani ubytování. 
Můžete využít služby kolejí, které jsou vedle budovy fakulty. V kampusu se také nachází menza, kde se můžete dobře najíst. Nedaleko kolejí je také množství supermarketů a restaurací. 

Nejste si něčím jistí?
Váháte, jestli je kurz pro vás?
Nevíte, jestli vaše škola probírala dostatečně například logaritmické rovnice?
Neváhejte nám napsat na e-mail: ucitelstvi@prf.jcu.cz